wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BLOG2 » Jaki profil led do łazienki?
KategorieKliknij i rozwiń

Jaki profil led do łazienki?

Data dodania: 03-11-2019 Wyświetleń: 11

Jaki profil led do łazienki?

Jaki profil led do łazienki to częste pytanie w naszym sklepie. Odpowiedź nie jest taka prosta, gdyż zależy to od tego jakie to miejsce w łazience. 
Jeśli profil led będzie montowany np. w kabinie prysznicowej lub w innym porównywalnie wilgotnym miejscu, należy zastosować hermetyczny profil led Floor12. Profil led floor12 jest przystosowany do zasilikonowania a dzięki temu uzyskania wyższej klasy szczelności - hermetyczności. Jest to profil wysoki dlatego przy jednoczesnym zastosowaniu taśmy led o gęstości 120 led / 1mb pozwala na uzyskanie ciągłej linii światła. Do profilu led floor12 proponujemy hermetyczne taśmy led ip65 w koszulce termokurczliwej - termococon. Zastosowanie podwójnego zabezpieczenia sprawi, że inwestycja będzie służyć długi czas bez konieczności serwisowania. Aby być pewnym w 100% wysokiej jakości dobranych podzespołów zalecamy zastosować również wysokiej klasy wodoodporny zasilacz led np. GPV lub LPV Mean Wella.

W łazience są również mniej wilgotne miejsca, np. przy suficie czy przy lustrze, tam może wystarczyć zwykły profil led - nie hermetyczny, ale warto wtedy zastosować taśmę led w termococonie

Profil floor12 oprócz tego, że może być stosowany w łazienkach, może być stosowany na podłodze. Jego główne przeznaczenie to uzyskiwanie ciągłych linii światła na podłodze. Często, profil led floor12 stosowany jest również na zewnątrz, np. na balkonie.

Uwaga: nie stosować taśmy led w silikonie do profilu, gdyż taśma silikonowa przegrzeje się i ulegnie szybkiej destrukcji. Taśmy led w silikonie można montować samodzielnie - bez profilu led.
 
Przejdź do strony głównej
Reklama
 • Oferta hurtowa
 • Montaż taśm led
 • Montaż sufitów napinanych
Kontakt
 • Premium LUX
  ul. Bartycka 116, 00-716 Warszawa
  e-mail: biuro@premiumlux.pl
  tel. 603180517
  NIP: 525-258-43-80
 • E-mail:biuro@premiumlux.pl
 • Telefon603-180-517
  531-722-487
 • Godziny działania sklepucodziennie 7.00 - 18.00, w soboty 9.00 - 15.00 niedziela (zamknięte)
Hity sklepowe
Kategorie aktualności
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl