wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » GNIAZDKA I WŁĄCZNIKI » Puszki podłogowe - FLOOR BOX
Kategorie

Puszki podłogowe - FLOOR BOX

Puszki podłogowe - FLOOR BOX

Właściwości puszek podłogowych Floorbox

Floorboxy to puszki instalacyjne umieszczone w podłodze, która pozwala podłączyć urządzenia do sieci elektrycznej, sieci komputerowej, urządzeń komputerowych i urządzeń multimedialnych. Zostały one specjalnie zaprojektowane, aby komponowały się i tworzyły estetyczną całość z podłogą. Puszki podłogowe stosuje się w biurach, szkołach, uczelniach wyższych, magazynach i halach przemysłowych, gdzie dostęp do sieci elektrycznej nie może być zależny od ułożonych na podłodze przedłużaczy lub gniazd elektrycznych na przeciwległej ścianie.

Montaż puszek podłogowych Floorbox

Puszki podłogowe Floorbox komponują się z podłogą poprzez specjalnie zaprojektowane wieko, na którym możliwe jest umocowanie pasującego fragmentu wykładziny, deski, panelu, parkietu, płytki, gresu lub terakoty. W większości wypadków stosuje się montaż podłogowy, w którym przy zamknięciu wieka widoczna jest jedynie jego ramka odróżniająca je od reszty podłogi oraz szczelina lub przepusty na kable.

Bogaty asortyment Floorbox umożliwia stosowanie puszek w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Do montażu zewnętrznego stosuje się szczelne puszki o podwyższonym IP instalowane najczęściej w wylewce betonowej lub w kostce brukowej, które są odporne na wilgotność i duże obciążenia kinetyczne. W podłogach podniesionych stosuje się samej pokrywy z osprzętem instalacyjnym, nie potrzebna jest puszka do wylewki.

Zastosowanie puszek podłogowych Floorbox

Puszki podłogowe rozwiązaniem wyjątkowo estetycznym, który oferuję ogromne możliwości dopasowania wszelkiego rodzaju gniazd do potrzeb inwestora. Każdy FloorBOX może obsługiwać jedno, dwa lub więcej stanowisk w dostęp do energii elektrycznej, internetu, drukarki, rzutnika, ekranu lub dowolnego innego sprzętu. System ten nie wymaga instalowania przewodów w ścianach ani prowadzenia kabli po podłodze, umożliwia umiejscowienie stanowisk pracy w dowolnym miejscu sali lub pomieszczenia i nie zabiera przestrzeni użytkowej. Rozwiązanie to jest idealne do dużych pomieszczeń biurowych.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Hity sklepowe
Reklama
 • Oferta hurtowa
 • Montaż taśm led
 • Montaż sufitów napinanych
Kontakt
 • Premium LUX
  Aleja Sikorskiego 3, 02-758 Warszawa
  e-mail: biuro@premiumlux.pl

  tel. Sklep i Hurtownia Aleja Sikorskiego 3 - 601761994
  tel. Dział wysyłek - 603180517
  NIP: 525-258-43-80

 • E-mail:biuro@premiumlux.pl
 • Telefon603-180-517
  531-722-487
 • Godziny działania sklepuSklep PREMIUMLUX Aleja Sikorskiego 3 codziennie 7.00 - 17.45, w soboty 9.00 - 14.45 niedziela (zamknięte)
Kategorie aktualności
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu